BÖLGENİN EN BÜYÜK AVM’Sİ SERA KÜTAHYA

BÖLGENİN EN BÜYÜK AVM’Sİ SERA KÜTAHYA

Adres:

Akkent Mah. Eskişehir yolu üzeri 1. Km no : 1 43000 KÜTAHYA

Çalışma Saatleri:

10:00 – 22:00

Telefon:

0274 225 1313 pbx

Kiralama İçin:

kiralama@serakutahyaavm.com

Torunlar ve Kiler ortaklığı Kütahya’ya ikici büyük yatırımını gerçekleştirdi. Torunlar ve Kiler Grubu ortaklığıyla Kütahya’da hayata geçirilen “Sera Kütahya Alışveriş Merkezi” 120 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, 111 mağazası, eğlence ve sosyal alanları ile bölgenin en büyük alışveriş merkezi olma ünvanını taşıyor.

Bir çok marka Sera Kütahya aracılığıyla ilk kez bölge halkı ile buluşuyor

Anadolu’nun en önemli kavşak noktalarından biri olan Kütahya-Eskişehir-Afyon karayolunun kesişim noktasında yer alan Sera Kütahya, 65 bin metrekare inşaat alanı, 41 bin metrekare kapalı alanı, 1100 araç kapasiteli açık otoparkı ile bölgenin en büyük alışveriş merkezi olarak dikkat çekiyor. Yerli ve yabancı birçok markayı ilk kez bölge halkı ile buluşturan Sera Kütahya, food court alanında yer alan markaları aracılığıyla Türk ve dünya mutfağının farklı lezzetlerini de aynı çatı altında ziyaretçilerine sunacak.

Kütahya’nın en büyük kapalı eğlence merkezi Sera Kütahya’da

İleri teknoloji ile donatılmış 7 Cinetech Sineması ile kültürel hayata katkı sağlamayı amaçlayan Sera Kütahya, şehrin ilk bowling salonuna da ev sahipliği yapıyor. Sera Kütahya, 2 bin metrekare kapalı alana kurulu eğlence merkezi ve açık alana kurulu Starpark lunaparkı ile ziyaretçileri için keyifle zaman geçirebilecekleri yeni bir yaşam alanı da sunuyor. Sera Kütahya eğlence alanında çarpışan otodan, drakula korku evine, dance party’den gondola kadar farklı lunapark oyuncakları Kütahyalıların hizmetine sunuluyor.

Sera Kütahya’da yer alan mağazalar;

Adidas , Alt.Classics & Beymen Business , Arçelik , ARMİNE , Atasay , Bambi / Collezione , Bedrin XXL , Boyner , Burger King , Cook Beryy Cafe Bristro , D&R , Defacto , Deichmann , D’S Damat , ELEGANCE OPTİK , English Home , Esse , Flo , Flormar , Forum Saat , Gratis , Greyder , Güral Porselen , Hacıbey Ev Yemekleri , HD İskender , Hotiç , Hummel , İpekyol , Kahve Dünyası , Kemal Tanca , Keramika , Kiğılı , Konyalı Hacı Usta , Koton , Köfteci Ramiz , Kuru Temizleme , Kütahya Porselen , Lcw , Linens , Madame Coco , Mavi Jeans , McDonald’s , MODISH AKSESUAR , Mr. Wash , Mr.Kumpir , Naramaxx , Nike , OPMAR OPTİK , Pamidor , Penti , Pizza Pizza , Popeyes , Profilo , Saat&Saat , Sabri Özel , SARAR , Sbarro , Siyah İnci , Sultanahmet Köftecisi , Tavuk Dünyası , Teknosa , Terzi , Tesco-Kipa , Tobacco , Toyzz Shop , Tudors , Tuğba Venn , Türk Telekom , US Polo , Usta Dönerci , Watsons , Yalıspor , Yves Rocher , Zen Diamond

PROJE KÜNYESİ

MAL SAHİBİ TORUNLAR & KİLER
PROJE GELİŞTİRME TORUNLAR GYO & KİLER GYO
PROJE YÖNETİM ENTEGRE PROJE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
MİMARİ PROJE ÖNCÜOĞLU MİMARLIK
CEPHE VE İÇ TASARIM CHAPMAN TAYLOR
PROJE BAŞLANGIÇ TARİHİ MART 2011
PROJE BİTİŞ TARİHİ AĞUSTOS 2012
İNŞAAT ALANI 63.948 M²
KİRALANABİLİR ALAN 40.270 M²
OTOPARK KAPASİTESİ
Kapalı Otopark 119 ARAÇ
Açık Otopark 1100 ARAÇ
RESTAURANT, CAFE,
FOOD COURT KAPASİTESİ 576 KİŞİ İÇ MEKAN – 440 KİŞİ DIŞ MEKAN
MAĞAZA SAYISI 111

ZİYARETÇİ İSTATİSTİKLERİMİZ

0%
Eğlence, Oyun, Sinema
0%
Yeme & İçme
0%
Alışveriş
0%
Aile Birliktelikleri